A Milli Futbol Takımı’nın aday kadrosu açıklandı

A Milli Ayak Topu Takımı’nın UEFA Milletler Ligi’nde Lüksemburg ve Faroe Adaları ile oynayacağı maçların namzet kadrosu açıklandı. Milli takımda; Kavga Özkaçar, Tiago Mezar, Dorukhan Toköz, Sap Müldür, Hakan Çalhanoğlu ve Doğukan Sinik kadroda saha almadı. İrfan Duygusal Kahveci ile Başkumandan Gürler ise yeniden milli takım kadrosuna karışma edildi.

Ay-Kemiksiz grup, UEFA Milel C Ligi 1’inci Grup’ta 22 Eylül’de İstanbul’da Başakşehir Fatih Terim Stadyumu’nda Lüksemburg ile, 25 Eylül’de ise deplasmanda Faroe Adaları ile savaş edecek.

A Milli Futbol Takımı’nın aday kadrosu şu şekilde:

KALECİLER Altay Şen (Fenerbahçe)Doğan Önder (Rennes)Uğurcan Çakırdoğan (Trabzonspor)SAVUNMA Değer Bulut (Kayserispor) Anlaklı Çelik (Roma) Edvar Söyüncü (Leicester) Kaan Ayhan (Sassuolo)Mars Demiral (Atalanta)Şair Boş (Hoffenheim) Ermiş Elmalı (Trabzonspor) Ferdi Kadıoğlu (Fenerbahçe) Rıdvan Yılmayan (Rangers)MUTEDIL DÜZLÜK/ ILERI UÇ OYUNCUSU Cengiz Ünder (Marsilya) Yunus Akgün (Galatasaray)Berkan Mutlu (Galatasaray)İrfan Fert Kahveci (Fenerbahçe) Orkun Kökçü (Feyenoord) Salih Özcan, Dortmund Asalet Aktürkoğlu (Galatasaray)Başkumandan Gürler (Başakşehir) Enes Ünal (Getafe)Halil Dervişoğlu (Burnley)

Başkumandan Dursun (Fenerbahçe)

Share: