4 çevrim önceki evlenen Fatma, denizde boğuldu

KOCAELİ’birlikte, 4 ahit önceki evlenen Fatma (21)-Enes Taşdemir (23) denizde dalgalara kapıldı. Taşdemir çiftini yönetmek talip damadın eniştesi Mithat Acar (44) bile dalgalara kapıldı. Denizden çıkarılan 3 kişiden Mithat Acar fenomen yerinde, Fatma Taşdemir ise kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Sakarya’bile geçen münasebet günü evlenen Fatma ile Enes Taşdemir ve Enes Taşdemir’in ablası ile eniştesi Mithat Acara, evvel, Kocaeli’nin Kandıra ilçesinde Babalı sahiline geldi. Fatma Taşdemir, girdiği denizde dalgalara kapıldı. Eşini kurtarmaya müteharrik Enes Taşdemir de dalgalara kapıldı. Arkası Sıra Mithat Acara de Taşdemir çiftini yetmek için denize girip dalgalara kapıldı.

Sahildeki sörf okulu öğrencileri, 3 kişiyi görüp denize girdi. Sahile çıkarılan Taşdemir çifti ve Mithat Acar’a, ihbar üzerine bölgeye mevrut keyif ekipleri, evvel müdahalede bulundu. Kül müdahalelere karşın Çevik kurtarılamazken, hayati tehlikesi olan Fatma Taşdemir İzmit Seka Şevket Hastanesi’ne, dirimlik tehlikesi yoksuz Enes Taşdemir ise Kandıra Cesamet Hastanesi’ne kaldırıldı. Fatma Taşdemir de yapılan müdahalelere rağmen zaman öğle saatlerinde yaşamını yitirdi. Mithat Enerjik’ın cenazesi, toprağa yayılmak amacıyla Muş’un Malazgirt ilçesine götürüldü. Fatma Taşdemir’in ise Trabzon’dahi toprağa verileceği öğrenildi.

Share: