249 CHP’li Komutan toprak toprak fikir isteyecek

2023 seçimlerini ‘Talih seçimi’ olarak niteleyen CHP, umumi intihabat öncesi yerli yönetimleri dahi devreye sokma kararı aldı. Hem CHP hem da ‘sözleşme adayı’ kendisine kazanılan belediyelerin başkanları vatandaşlarla buluşacak.

SÖZCÜ’ye mütekellim CHP’nin Evcil Yönetimlerden Mesul Umumi Başkan Yardımcısı Seyit Torun, “2023 seçimleri, Türkiye’nin nasip seçimidir. Cumhurbaşkanlığı ve parlamento seçimini kabul etmek halkımıza karşı tarihi sorumluluğumuzdur” dedi ve şunları söyledi:

“Bu savaşım topyekun benzeri savaş olacak. Genel başkanımızın liderliğinde, 249 şehremaneti başkanımız de bu mücadelenin kocaman aynı unsurudur. Gaziantep, Kayseri ve Van’birlikte düzenlediğimiz şehremaneti başkanları çalıştaylarında cümle başkanlarımız sahaya inerek vatandaşlarımızla buluştu. Bu çalışmadan çokça hareketli vurdumduymaz dönüşler aldık. Bu nedenle yerli seçimlerde nazik tıpkı muvaffakiyet gösteren ve bu iktidarın sandıkla gidebileceğini ispat fail uray başkanlarımız, genel seçimlerde dahi sahada olacak. Hem özlük bölgelerinde hem bile etkili olacakları başka bölgelerde özel bir çalışmayla vatandaşlarımızla tıpkısı araya gelecek.”

 

Share: